Close
Kategoriler
  Filtreler
  Tercihlerim
  Arama

  Hakkımızda

  Garanti İş firması 1965 yılında dedemiz Necati Çelenli tarafından düdüklü tencere lastiği imal etmek amacıyla İstanbul Eminönü’nde kurulmuştur. İkinci nesil İbrahim ve Mehmet Rıfkı Çelenli kardeşlerin de katkısı ile 1998 senesine kadar imalata devam edilmiştir.

  İmalat sürecinde yüksek kalite ve rekabetçi fiyat vizyonundan vazgeçmeyen Garanti İş 1996 senesiyle beraber elektrikli süpürge ve bakalit yedek parça sektörüne adım atmıştır. 1999 yılına gelindiğinde imalat kısmını devrederek yedek parça sektöründe ürün yelpazesini artırmıştır.

  Şuan üçüncü nesil Hüseyin Çelenli ve Süleyman Çelenli’nin katkıları ile elektrikli süpürge, bakalit, aspiratör, blender, mutfak robotu ve bir çok küçük ev aletinin yedek parça tedariğini 4000’den fazla ürün çeşidini stokta bulundurarak yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlarla müşterilerine en hızlı şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

  Yerli ve yabancı bir çok markanın orijinal ve yan sanayi binlerce ürününün ithalatını, ihracatını ve yurtiçi imalata devam eden bir çok fabrikanın bayiliğini yapmaya; dürüst ticaretten vazgeçmeden yılların verdiği tecrübe ile devam etmektedir.